Menü
Alışveriş sepetiniz

Bakım Kapsülleri

Bakım Kapsülleri
Argan Yağlı + E Vitaminli Cilt Bakım KapsülüArgan yağının yapısında doğal olarak ve fazlaca Alfa Tokoferol bulunmaktadır. Bu sebeple E vitamini oranı oldukça fazladır. Değerli ve nadir bir yağdır. Araştırmalar Argan yağı içeriğindeki bileşenlerin ciltte bariyer görevi görerek güneş dahil dış etkenle..
23,00TL
AVOKADO YAĞI + E VİTAMİNLİ CİLT BAKIM KAPSÜLÜ Avokado yağı cilt bakımında en çok tercih edilenlerden. Yoğun nemlendirme etkisi ile özellikle kuru ciltlerin bakımı için en uygun yağlardandır. Avokado yağının içerik maddeleri cildin epidermis tabakasının devamlı olarak dış etkenlerden korur, yumu..
23,00TL
E Vitamini Ampül 2*2 ml.
Stokta yok
E VİTAMİNİ AMPÜL E vitamini antioksidan içeriği yüksek olan yağda çözünen önemli bir vitamindir. Antioksidan etkisi hücreleri hızlı yaşlanmaya yol açan patolojik peroksidasyonlardan korumaktadır.  Ayrıca E vitamini içeriğindeki kuvvetli anti-oksidan etki, hücrelere, dokulara zarar verebile..
23,00TL
GÜL YAĞLI & E VİTAMİNLİ CİLT BAKIM KAPSÜLÜ Gül yağı, değerli uçucu bir yağdır. Cilt bakımında anti-aging, rozada kızarıklık giderici olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Antiviral ve antiseptiktir. Anti-enflamatuardır. Kokusu stres giderici etkiye sahiptir. Gül yağı leke ve iz giderici olarak ..
23,00TL
HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI & E VİTAMİNLİ CİLT KAPSÜLÜ Son zamanların gözdesi kullanım alanı çok geniş olan Omega 3 gibi sağlıklı yağ asitlerine sahip Hindistan cevizi yağına, kozmetikte özellikle saç ve cilt bakım ürünlerinde sıklıkla rastlanmaktadır.Hindistan cevizi yağı içerisindeki Lauric asi..
23,00TL
ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI -Q10 & E VİTAMİNLİ CİLT BAKIM KAPSÜLÜ Üzüm çekirdeği yağına ‘’gençlik çeşmesi yağı’’ denmesinin sebebi içerdiği yüksek oranda yağ asitleridir. Yapısında Linoelik asit, Oleik asit, doymuş yağ asitleri ve fitokimyasallar bulunmaktadır. Vitamin C, E ve Beta Karotenin anti-o..
23,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)