Menü
Alışveriş sepetiniz

Macunlar

Macunlar
Bal Bitki Karışımlı Kudret Narı Macunu Nedir?  Aksuvital Bal Bitki Karışımlı Kudret Narı Macunun, içeriğinde bulunan; Kudret narı, propolis, ham bal, polen, günlük (sığla ağacı), mayıs papatyası ve melisa gibi bitkilerle özel ve güçlü bir karışıma sahiptir.  Bal Bitki Karışımlı K..
45,00TL
CAL Keçiboynuzu Pekmezli Arı Sütlü Zeytin Yapraklı Macun Nedir? CAL Keçiboynuzu Pekmezli Arı Sütlü Zeytin Yapraklı Macun`; zeytin yaprağı, ham bal, kreatin proteini, arı sütü ve çemen tohumu içeriğiyle zenginleştirilmiştir çok değerli bir besin kaynağıdır. Tamamen doğal ürünlerin bir araya..
55,00TL
Ginseng Ekstraktlı Macun (Epimedium İlaveli) Nedir?Ginseng Ekstraktlı Macun içeriğinde bulunan; ham bal, epimedyum ekstraktı, keten tohumu, polen, kırmızı ginseng, meyan kökü, ginseng kökü ekstraktı, propolis içeren ve özel bir üründür.Bu üründe bulunan tüm bitki özleri yüksek kaliteli ekstraktlarda..
60,00TL
Günlük Ekstraktlı Çocuk Macunu Nedir? Günlük Ekstraktlı Çocuk Macunu, Ham Bal, Portakal Konsantresi, Dut Pekmezi, Polen, Dut pekmezi, Günlük (Liquidambar orientalis) Günlük Ekstraktı (Liquidambar orientalis) gibi önemli etken madde ve bitki özlerini barındıran, çocuklar için özel olarak üretilm..
45,00TL
Kudret Narı Ekstraktlı Macun Nedir? Kudret Narı Ekstraktlı Macun içeriğinde bulunan; kudret narı, propolis, polen, günlük (sığla ağacı), mayıs papatyası ve melisa gibi bitkilerle özel ve güçlü bir karışıma sahiptir. Bu üründe bulunan tüm bitki özleri yüksek kaliteli ekstraktlardan ve kaliteli h..
60,00TL
Zencefil Ekstraktlı Macun (Okaliptus İlaveli) Nedir? Aksuvital Zencefilli Macun içeriğinde bulunan okaliptüs, propolis, meyan kökü, tarçın, zerdeçal, hatmi çiçeği, bamya çiçeği ve ham bal ile harmanlanmış güçlü bir karışıma sahiptir. Özellikle okaliptus ilave edilerek  formülasyon daha da ..
55,00TL
Zeytinyağlı Kudret Narı 300 gr
Stokta yok
Zeytin Yağlı Kudret Narı Nedir?  Zeytinyağlı Kudret Narı Macun içeriğinde bulunan; kudret narı ve zeytinyağı ile zengin ve faydalı bir içeriğe sahiptir. Mevsiminde toplanan taze kudret narı meyvesini, yüksek kalite standartlarında üreterek tüketicilerimizin kullanımına sunuyoruz. Tama..
45,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)