Menü
Alışveriş sepetiniz

Gıda Takviyeleri

Gıda Takviyeleri
Aksuvit Tablet Nedir? Aksuvit; içerisinde 470 mg Kırmızı Kore Ginsengi, 378 mg arı sütü, 180 mg arı poleni, 116 mg Propolis, 70 mg keçiboynuzu meyvesi, 42 mg C vitamini, 126 mg kuşburnu bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü his..
350,00TL
Beta- Glukan Nedir?Beta- Glukan arpa, yulaf gibi çeşitli tahıllardan, yosunlardan, mantarlardan, bakterilerden ve mayalardan elde edilen nişasta olmayan polisakkaritlerdir. Beta- Glukanlar bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi gereken durumlarda esas tedaviye destek amaçlı kullanılabilmektedir. Beta..
65,00TL
EPİMEDİUM KAPSÜL NEDİR?Epimedyum kapsül içinde; Epimedium Kökü Ekstresi, Kırmızı Kore Ginseng Kökü Ekstresi, Cüce Palmiye Meyve Ekstresi, Liyofilize Saf Arı Sütü, L-Arginin, L-Carnitine, Tiamin, Çinko Sülfat Monohidrat bulunduran doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima ..
150,00TL
KIRMIZI GİNSENG 60 TABLET ‘’GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA GELDİK’’ Ginsengin botanik ismi olan 'Panax', Yunanca 'tam iyileşme' anlamına gelen 'panacea' kelimesinden türetilmiştir. Dünyanın diğer ülkelerinde yetiştirilen ginseng türlerinin, ideal iklim ve toprak özelliklerine sahip olan Kore Ginsengi ..
120,00TL
Ginseng Tablet Nedir? Ginseng tablet; 1320 mg Kırmızı Ginseng ve 140 mg Kırmızı Ginseng ekstresi içeren doğal ve yüksek teknoloji ile üretilen besin değeri yüksek ve daima sizi güçlü hissettirecek bir gıda takviyesidir. Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtar..
140,00TL
GLUCOSAMİNE NEDİR Glucosamine tablet içinde; Glucosamine Sülfat, Msm, Kondroitin Sülfat, Bromelain Ekstresi (Ananas) bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek gıda takviyesidir. Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyl..
110,00TL
KEDİOTU KÖKÜ KAPSÜL Kedi otu bitkisi (Valeriana officinalis L.)’in en önemli etken maddeleri kök ve rizomların da bulunmaktadır. Bünyesinde magnezyum ve fosfor bulunduran Valeriana bitkisinde birçok sayıda bileşik tanımlanmıştır. 1000 yılı aşkın bir ..
80,00TL
Köpek Balığı Kıkırdağı Kapsül Nedir? Köpek balığı kıkırdağı içinde (4 kapsülde); 3120 mg köpek balığı kıkırdağı tozu bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek besin değeri yüksek gıda takviyesidir. Doğal ürünler insan kimyasıyl..
130,00TL
Magem Kapsül Nedir?Magem kapsül içinde; Kediotu, Gümüşdüğme, Söğüt Kabuğu, Melisa Yaprağı, Sarı Kantaron, Lavanta Çiçeği, Ihlamur Çiçeği, Mayıs Papatyası, Şerbetçi Otu Çiçeği, Rezene Meyvesi bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek..
80,00TL
Sambucus Nigra Nedir? Sambucus Nigra, halk karasında Kara Mürver, Avrupa Mürveri, Melesir, Mindira gibi farklı isimlerle de bilinen boyları 4- 10 metreye kadar uzayabilen açık kahverengi veya boz renkte, meyveleri ise kırmızı renkte olan bir ağaç türüdür. Çiçekleri kısa saplı, beyazımsı sarı re..
58,00TL
SARI KANTARON KAPSÜLBilimsel adı ‘’Hypericum Perforatum’’ olan sarı kantaron uzun ömürlü bir bitkidir. 2000 yıldan fazla süredir birçok bitkisel ilaçlarda kullanılmıştır. İçeriğindeki hypericin etken maddesi ile ilgili birçok klinik çalışma bulunmaktadır.  Hypericum cinsi Clusiaceae familyası v..
70,00TL
ALIÇ YAPRAĞI KAPSÜL                Türkiye’de yetişen endemik Crataegus türlerinden biri olan Alıç (Crataegus tanacetifolia), orta ve Kuzey Anadolu’da yaygın olarak yetişmektedir. Kimyasal yapısını, f..
70,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)