Menü
Alışveriş sepetiniz

Saç Bakımı

Saç Bakımı
Ardıç Katranı Özü ve Kükürt Bitkisel Şampuan 300 ml
yeni Çok Satan
Ardıç Katranı Özü Ve Kükürt İçeren Bitkisel Şampuan Faydaları Nelerdir?Softem Ardıç Katranı Özü Ve Kükürt İçeren Bitkisel Şampuan içeriğindeki ardıç katranı, bir ağaç çeşiti olan, ardıçtan elde edilen ardıç katranı ve ardıç katranı yağı, deri sorunlarında kullanılan maddelerdir.Ardıç Katranı ağacı, ..
190,00TL
Ardıç ve Çay Ağacı Özlü Şampuanın Faydaları Nelerdir?Softem Ardıç ve Çay Ağacı ÖzlüŞampuanıniçeriğindeki ardıç, Dünyanın çok ülkesinde yetişen bir ağaçtır. Tıpta ve ilaç sanayisinde sıkça kullanılır. Ardıç meyvesi cilt ve saç için çok kıymetli bir meyvedir.Ardıç özü, saçlarda arındırıcı olarak etkil..
32,00TL
ARGAN VE KERATİNLİ SAÇ BAKIM SERUMU ‘’SAÇLARINIZA ARGAN DESTEĞİ’’ Softem Argan ve Keratinli Saç Bakım Serumu içerisinde bulunan Argan, Fas’ın güneybatısında yetişen Ericaceae familyasından endemik bir türdür. Kozmetik ve mutfakta kullanılan oldukça değerli bir ağaçtır. 8-10 m boyunda, dike..
290,00TL
Softem Argan Yağlı Saç Bakım Şampuanının Faydaları Nelerdir?Softem  Argan Yağlı Saç Bakım Şampuanı içeriğindeki argan yağı, Fas'a özgü argan ağaçlarında yetişen meyvelerin çekirdeklerinden elde edilen bitkisel bir yağdır. Dünyada mutfak, kozmetik ve tıbbi uygulamalar için argan yağı kullanılmak..
32,00TL
DEFNE ve ZEYTİNYAĞLI ÖZLÜ ŞAMPUANDefne ve Zeytin Yağı Özlü Şampuanı, zeytinyağı, defne özü ve bitki özleri içeren doğal bir şampuandır. Softem Defne ve Zeytin Yağı Özlü Şampuanı, saçları nemlendirmeye ve parlaklık vermeye yardımcıdır. Tüm saç tiplerine uygundur.Paraben, Silikon, Renklendirici i..
32,00TL
HİNDİSTAN CEVİZİ ÖZLÜ ŞAMPUAN ‘’SAÇLARINIZDA HİNDİSTAN CEVİZİ ETKİSİ’’ Hindistan Cevizi Özlü Şampuan,Hindistan özü ve bitki özleri içeren bitkisel bir şampuandır.Softem Hindistan Cevizi Özlü Şampuan, yıpranmış saçlar için etkili bir şampuandır. Saç derişinin temizlenmesine yardımcı olur ve..
32,00TL
ISIRGAN ÖZLÜ ŞAMPUAN Softem Isırgan Özlü Şampuan, ısırgan özü ve bitki özleri içeren bir şampuandır.Softem Isırgan ÖzlüŞampuanı, saçlardaki mat görüntüyü yok eder. Saçların parlak ve ışıltılı görünmesini sağlar.Paraben ve renklendirici içermez.Softem Isırgan Özlü Şampuanın Faydaları Nelerdir?So..
32,00TL
BİTKİSEL KERATİN ÖZLÜ ŞAMPUAN ‘’GÜNEŞ SAÇLARINIZA ZARAR VERMESİN’’ Bitkisel Keratin Özlü Şampuan,bitkisel keratin ve bitkisel özler içeren bitkisel bir şampuandır.  Softem Bitkisel Keratin Özlü Şampuan, yıpranmış saçların onarılmasına katkı sağlayarak daha canlı sağlıklı saçlara kavuş..
32,00TL
Keratinli Saç Bakım Spreyi 100 ml.
yeni Stokta yok
KERATİNLİ SAÇ BAKIM SPREYİ''KAPALI KALAN SAÇLAR İÇİN KOMPLE BAKIM''Saç derisinin sağlıklı kalabilmesi için havayla temasa ve güneşe ihtiyacı vardır.  Kapalı saçlarda, bunun önüne geçmek mümkün değildir. Softem kapalı saçlarda eşarpta iz bırakmayan doğal bir formül üretti.İçeriğinde bulunan kera..
30,00TL
Softem Saç Bakım Yağı Nedir? Yıpranmış saçları onaran, dökülmesini önlemeye, güçlendirmeye, parlaklık ve sağlıklı görünüm vermeye yardımcı aromatik yağlar ile besleyen, nemlendiren bitkisel yağlar içeren bir saç ürünüdür.  İçeriğindeki biberiye yağı saçın kalitesini arttırmayı, çam te..
55,00TL
Sarımsak Özlü Şampuan 400 ml.
yeni Çok Satan
SARIMSAK ÖZLÜ BİTKİSEL ŞAMPUANSoftem Sarımsak Özlü Şampuan, sarımsak özü ve bitki özleri içerenbitkisel bir şampuandır.Sarımsak, saçların daha parlak, ışıltılı ve sağlıklı görünümüne katkı sağlar.Doğal olarak barındırdığı kalsiyum sebebiyle saçların canlı ve hızlı uzamasını sağlamaktadır. AksuV..
32,00TL
Softmask Nedir? Saçları besleyici ve uzamasına yardımcı botanik yağ karışımı içeren saç bakım maskesidir. Softmask düzenli kullanıldığında zayıf ve zarar görmüş yıpranmış, kırılmış saç tellerini canlandırır, kuvvetlendirerek parlaklığını ve esnekliğini arttırır. Deneyen kullanıcı..
65,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)